• KURZY - podľa najnovších opatreniach budú aj naďalej prebiehať od 21.09.
  • Najbližšia párty - čakáme na zmenu opatrení. Avšak v piatok 25.09. klub otvoríme na posedenie s priateľmi ,pri príjemnej hudbe, ponúkneme 2 kurzy bachata footwork pre 2 tanečné levely a po nich si môžete v sále 2 zatancovať:-).Viac info vypíšeme do pondelka 21.09.
  • Na niektorých kurzoch chýbajú dámy. Nájdite si svoju tanečnú úroveň a pridajte (permanetky zakúpené pred karanténou platia do konca roka 2020)

 

 

Všeobecné info ohľadne výpomoci

Všeobecné info ohľadne výpomociČo je to tzv. "výpomoc"?

 

Keď na kurze chýbyjú dámy, alebo páni oslovujeme ľudí na výpomoc. Na mesačné kurzy ju organizujeme cez e-mail, na otvorených hodinách ju riešime akčne. Pre tých, ktorí vypomáhajú to znamená, že majú kurz zdarma, kde si môžu pekne opakovať a praktizovať ľahšie veci:-).

 

Avšak má to svoje pravidlá, akým spôsobom sa môže výpomoc využívať!!!

 

VÝPOMOC  SA RIEŠI NA NAŠICH KURZOCH TÝMTO SPÔSOBOM:

 

 

1.Inštruktor má voľbu osloviť kohokoľvek, koho uzná on sám v danej chvíli.

 

2.Účastník kurzu nemôže volať niekoho na výpomoc!

 

3. Môžete sa ponúknuť dámy-páni (podľa potreby), ale iba na kurzoch o minimálne 1...ideálne o 2 tanečné úrovne nižšie,ako práve navštevujete. V prípade, že iba o jednu úroveň, tak POZOR! musíte byť na tej vyššej úrovni už dlho!!!

 

4.Ten kto pomáha, musí byť  na danom kurze najlepší:-). Bohužiaľ stáva sa, že tzv. "výpomoc" sa na kurze motká a v podstate sa učí rovnako ako ten, kto si kurz zaplatil:-(. V takomto prípade má inštruktor možnosť  konkrétnu osobu upozorniť..nasmerovať.

 

3. Nemôžu rozhodne vypomáhať ľudia z nižšej tanečnej úrovne! (Môžete to skúsiť, ale kurz je nutné uhradiť!!!)

 


Výpomoc je služba obojstranná. Zvyšuje kvalitu kurzu v rámci párov. Na druhej strane tí, ktorí vypomáhajú, si môžu viackrát v týždni všetko opakovať a praktizovať. Bohužiaľ často krát je výpomoc zneužívana:-(.
Snažíme sa to vyriešiť čo najlepšie k vašej spokojnosti, aby sa necítili ukrivdení tí, ktorí si poctivo platia všetky kurzy :-)..