Dance Club SbN je otvorený:-)
Kurzy organizujeme v štýle otvorených hodín (s výnimkou 2-3 mesačných kurzov). Avšak je potrebné sa na každý kurz prihlásiť cez aplikáciu https://salsabynorika.bubbleapps.io/


Párty v júji : už iba piatky ( nájdete v sekcii Party)

Všetky predplatené permanentky (aj zakúpené cez projekt Štartovač), freak passy platia do konca roka 2021.
Iné otázky píšte priamo Norike: info@norika.sk

Všeobecné info ohľadne výpomoci

Všeobecné info ohľadne výpomociČo je to tzv. "výpomoc"?

 

Keď na kurze chýbyjú dámy, alebo páni oslovujeme ľudí na výpomoc. Na mesačné kurzy ju organizujeme cez e-mail, na otvorených hodinách ju riešime akčne. Pre tých, ktorí vypomáhajú to znamená, že majú kurz zdarma, kde si môžu pekne opakovať a praktizovať ľahšie veci:-).

 

Avšak má to svoje pravidlá, akým spôsobom sa môže výpomoc využívať!!!

 

VÝPOMOC  SA RIEŠI NA NAŠICH KURZOCH TÝMTO SPÔSOBOM:

 

 

1.Inštruktor má voľbu osloviť kohokoľvek, koho uzná on sám v danej chvíli.

 

2.Účastník kurzu nemôže volať niekoho na výpomoc!

 

3. Môžete sa ponúknuť dámy-páni (podľa potreby), ale iba na kurzoch o minimálne 1...ideálne o 2 tanečné úrovne nižšie,ako práve navštevujete. V prípade, že iba o jednu úroveň, tak POZOR! musíte byť na tej vyššej úrovni už dlho!!!

 

4.Ten kto pomáha, musí byť  na danom kurze najlepší:-). Bohužiaľ stáva sa, že tzv. "výpomoc" sa na kurze motká a v podstate sa učí rovnako ako ten, kto si kurz zaplatil:-(. V takomto prípade má inštruktor možnosť  konkrétnu osobu upozorniť..nasmerovať.

 

3. Nemôžu rozhodne vypomáhať ľudia z nižšej tanečnej úrovne! (Môžete to skúsiť, ale kurz je nutné uhradiť!!!)

 


Výpomoc je služba obojstranná. Zvyšuje kvalitu kurzu v rámci párov. Na druhej strane tí, ktorí vypomáhajú, si môžu viackrát v týždni všetko opakovať a praktizovať. Bohužiaľ často krát je výpomoc zneužívana:-(.
Snažíme sa to vyriešiť čo najlepšie k vašej spokojnosti, aby sa necítili ukrivdení tí, ktorí si poctivo platia všetky kurzy :-)..