Dance Club SbN je otvorený:-)
Kurzy organizujeme v štýle otvorených hodín (s výnimkou 2-3 mesačných kurzov). Avšak je potrebné sa na každý kurz prihlásiť cez aplikáciu https://salsabynorika.bubbleapps.io/


Párty v júji : už iba piatky ( nájdete v sekcii Party)

Všetky predplatené permanentky (aj zakúpené cez projekt Štartovač), freak passy platia do konca roka 2021.
Iné otázky píšte priamo Norike: info@norika.sk

7 tipov pre „Social Dancing“

7 tipov pre „Social Dancing“ Snáď sa nikto neurazí,možno sa stačí trošku zamyslieť..nemusíte s nami súhlasiť..píšeme o tom na základe našich  dlhoročných skúseností:-).


1.) Páni, ak vidíte pri parkete dievča, je to signál, že chce tancovať. Veď inak by asi sedela radšej doma v papučkách, nie? A naopak, viete vy dievčatá, koľko premáhania to niektorých chalanov stojí, aby vás prišli vyzvať do tanca? Spríjemnite si čakanie na princa na bielom koni a „trsnite si“ aj s menej dokonalým tanečníkom. Možno vás časom prekvapí.

2.) Je naozaj super, že sa chcete zlepšovať na kurzoch a svoje novozískané fintičky vyskúšať na párty. Len prosím nezabudnite, že párty je „social dancing“. A každý pár vyzerá pri tanci iba tak dobre, ako dobre sa cíti tanečnica. Páni, nie je nutné robiť z partneriek „vrtuľu“ a za jednu skladbu stihnúť všetky naučené figúry. Chce to trochu empatie a testovania, najmä ak s niekým tancujete málokedy alebo dokonca po prvýkrát.  

3.) Každý z nás sa nachádza v nejakej fáze tancovania (salsy, kizomby, bachaty), pričom niekto dostal pohybové schopnosti od boha a iný musí tvrdo makať, aby sa  nezabil o vlastné nohy. Naozaj nie je dôvod tanečné schopnosti ostatných ľudí zosmiešňovať alebo podceňovať. Aj z nešiky sa môže zrodiť tanečná hviezda...

4.) Žiadny štýl salsy nie je viac ako iný. Môže sa nám niektorý páčiť a iný nemusí, ale je to každého osobná voľba. Nezatracujme niekoho len preto, že uznáva niečo iné. Veď ide o to, aby sme sa všetci spolu vedeli zabaviť, či nie?

5.) Viete koľko monoklov a okopaných členkov si ušetríme, ak budeme na seba ohľaduplnejší? Na plnom parkete je fajn sledovať nielen partnerku ale aj priestor - to je úloha pre chlapa. Dámy podľa možnosti nerozhadzujú ručičkami a nožičkami, najmä ak sú vyzbrojené ihličkami a nechtíkmi.

6.) Párty či kurz nie je módna prehliadka, ale tanečných partnerov a partnerky naviac zaujmeme čistým a voňavým oblečením. Vybrali sme si tanec telo na telo, a preto tričko na prezlečenie nikdy nie je zlá voľba. Rovnako ako dezodorant a mentolky... netreba to rozmazávať, však?

7.) V žiadnom podniku nikdy nebudú tolerovať donesené nápoje, či už alkoholické alebo nealkoholické. Ani pitie vody na toalete nie je vôbec sexi...

Norika & Team