Dance Club SbN je otvorený:-)
Kurzy organizujeme v štýle otvorených hodín (s výnimkou 2-3 mesačných kurzov). Avšak je potrebné sa na každý kurz prihlásiť cez aplikáciu https://salsabynorika.bubbleapps.io/


Párty v júji : už iba piatky ( nájdete v sekcii Party)

Všetky predplatené permanentky (aj zakúpené cez projekt Štartovač), freak passy platia do konca roka 2021.
Iné otázky píšte priamo Norike: info@norika.sk

Zuzana

Zuzana

Zuzana Petrovičová (asistent v organizačnej sfére)


O sebe:

Na latino scéne sa pohybujem už takmer 17 rokov. Vlastne od čias, keď bola ešte takou mini latino komunitou. Tvorilo ju zopár cudzincov a 2 tanečné skupiny. Všetci sme sa poznali (čo nebolo na škodu) a zmestili aj do klubu Lúčnica. Pravidelné latino párty Miguela Mendeza sa konali iba 1x mesačne v DK Trnávka! A keď začali pravidelné stredy v Manhattane, boli sme na vrchole blaha...

 

Od tých čias sa straaašne veľa zmenilo... Otvorilo a zatvorilo sa Flamengo, kde som sa istý čas (a nielen ja) zdržovala viac ako doma a v práci dokopy. Získali sme a opäť stratili Kenvelo (to máme v živej pamäti už viacerí)... ale jedna vec chvalabohu zostáva. SALSA! Pre mňa nie je len tancom, ale životným štýlom. A aj keď to znie ako fráza, v mojom prípade to tak určite nie je. Veď som za ten čas obehala kurzy u Jimmyho (pôvodom z Latino Flash), Mira a Jany (Tropical), El Ivanka (ktorý teraz žije v Prahe), Emeteria, Calyho, Martina a samozrejme veeeľa kurzov u Noriky - od jej úplných kurzových začiatkov na Trnávke až dodnes. Postíhala som navštíviť neporátateľné množstvo workshopov - hlavne našich, ale aj Pražských a zažila nezabudnuteľný Mníchov (Cubamemucho), veľa iných zahraničných festivalov a samozrejme všetky edície Horúcich Tatier!

 

A keďže sa mi salsa stále nevie zunovať, tak som sa v posledných rokoch "nebadane" natlačila k Norike do teamu ako organizačná výpomoc... tuším som nepostrádateľná :o))).


Zuzana očami Noriky (aktualizované v decembri 2015):

Zuzka bola a stále je dlho mojou veľkou organizačnou aj psychyckou oporou a pomocou:-). Z jej profilu je jasné, že sme rovnaká generácia v rámci latino vývoja v Bratislave.

Je pre celý team  "duševný talizman" :-).