Dance Club SbN je otvorený:-)
Kurzy organizujeme v štýle otvorených hodín (s výnimkou 2-3 mesačných kurzov). Avšak je potrebné sa na každý kurz prihlásiť cez aplikáciu https://salsabynorika.bubbleapps.io/


Párty v júji : už iba piatky ( nájdete v sekcii Party)

Všetky predplatené permanentky (aj zakúpené cez projekt Štartovač), freak passy platia do konca roka 2021.
Iné otázky píšte priamo Norike: info@norika.sk

Norika

Norika

Norika Majidi

Narodila som sa v Bratislave, kde aj dodnes stále žijem a pôsobím.

 

Od detstva milujem tanec. Trinásť rokov som sa venovala temperamentnému slovenskému folklóru - najprv ako tanečníčka v súboroch Ekonóm a Lúčnica, neskôr ako pedagogička v súboroch Brezovan, Prvosienka a Devín. V tom čase som s tancom veľa cestovala a k najatraktívnejším miestam patrila bez pochýb aj Kuba, kde to vlastne celé začalo :-)...tu bol môj prvý kontakt s ešte temperamentnejším tancom - salsou.

 

Krátko po tomto zážitku som v roku 1991 spoznala tanečnú skupinu "Latino Flash" Miguela Méndeza, kde som síce nikdy neúčinkovala, ale časom som(1999-2003) pôsobila aj ako tanečný pedagóg. V tom istom čase som začala viesť tanečné kurzy Salsy a Merengue v Dome kultúry Trnávka pod vedením Miguela Mendeza.


Od roku 2002 som začala viesť párové kurzy salsy vo "Flamenco Music Clube" (Štefánikova). Od 2005 do 2015 to bolo v Kenvelo Fashion Cafe,tanečnom štúdiu "Art-Centrum", Club Fleur, Copacabana, La Fiesta a iné.


Od začiatku mi pri kurzoch asistovali moji dvaja priatelia Michal Miklík a Dodo Harangózo. V 8 tanečných úrovniach vyučujem tanečníkov od úplných začiatočníkov až po vysoko pokročilých.


Postupom času sa náš " Team" rozrástol a dnes je nás 14 inštruktorov-asistentov a 4-ria mi pomáhajú s organizáciou. Snažim sa svoj team skladať z ľudí, ktorých to baví a poznajú heslo "ťahať za jedno lano" :-).
Príležitostne v tíme pôsobili zahraniční, alebo domáci hostia ako napr. Leon Bembo, Rafael Busto, Peter Ruman a ďalší..

 


Od septembra 2015 pôsobíme v našom domácom priestore "Dance Club Salsa by Norika" -(Tomašikova 34,Student House, Bratislava).

 

 

 

Počas týchto rokov som mala možnosť viesť príležitostné workshopy vo viacerých slovenských mestách a mimo SR, ako napr. Česká Republika, Maďarsko, Španielsko.

 

Výučbu svoju a  môjho tímu sa snažím neustále skvalitňovať, zároveň prinášať ľuďom nové inšpirácie od rôzných profesionálnych lektorov.Práve preto už niekoľko rokov okrem bežných kurzov organizujem príležitostné workshopy, pobytové víkendy.

Od roku 2002 do roku 2006 som ako prvá na Slovensku organizovala veľké workshopy a Latino víkendy v DK-Ružinov, alebo v Istropolise (gala párty sa konali v rôznych baroch a priestoroch).

Neskôr od roku 2007 sme sa zamerali s mojou spoločníčkou Riou Strculovou  na latino pobyty v Tatrach "Horúce Tatry", ktoré prebiehajú už 10 rokov (2 krát v roku) v Grand hoteloch Jasná a Starý Smokovec.

Sú to všetko títo profesionálni  inštruktori: Leon Bembo (CZ), Danays Drake Neninger (CU),Doris Martinez (CU),Roly Maden (CU),Alberto Valdes (CU),Tomas Alberto Gonzales (CU),Frak Santos (GB),Larisa Balogh (GB),Miguel & Mayana (GB),Iris de Brito (GB),Hamidine Thiam (FR),Simone Materazzi (FR),Terry & Cecil (FR),Yanet Fuentes (CU),Rafael del Busto (CU),Gregory & Nanda (BE),Pedro Gomez (IT).Petchu & Vanesa (AO),Hernury Jamba (AO),Christian Lantigua (UK),Natalie Balto (UK),Yunaisy Farray (CU), Danger Rodrigues (CU),Augustin & Maria Claire Williams (ES),Maria Hover (UK),Arnold Tamotayou (AO),Julie Camous (FR),Yoandy Villaurrutia (CU), Diana Rodriguez (CU),Edward Ramos (ES),Alexander Carbo(CU), Eneris Mulgado Veitia (CU), Gregory & Jessica (ES), Talal & Edyta, Yanek Revilla a jeho team (CU), Leandro Charanga  (CU) a Jessica Guastella (IT)..a mnohí ďalší.