Dance Club SbN je otvorený:-)
Kurzy organizujeme v štýle otvorených hodín (s výnimkou 2-3 mesačných kurzov). Avšak je potrebné sa na každý kurz prihlásiť cez aplikáciu https://salsabynorika.bubbleapps.io/


Párty v júji : už iba piatky ( nájdete v sekcii Party)

Všetky predplatené permanentky (aj zakúpené cez projekt Štartovač), freak passy platia do konca roka 2021.
Iné otázky píšte priamo Norike: info@norika.sk

Katka

Katka

Katka Šišková (od roku 2006)

K tancu Salsa som sa dostala v roku 1990 úplnou náhodou, keď som sa vybrala na konkurz do tanečnej skupiny Latino Flash mysliac si, že sa naučím tancovať Lambadu. Mala som však veľké šťastie, pretože som spoznala neuveriteľné energicky a magicky tanec Salsu, ktorá ma odvtedy neustále prenasleduje a napĺňa neskutočnou energiou.

 

V skupine Latino Flash pod vedením Miguela Mendeza som napokon tancovala 9 rokov. Prostredníctvom tohto súboru sa mi podarilo navštíviť okolité krajiny a nakoniec aj Japonsko a jedinečný svet Salsy a Mamba - Kubu. Mala som možnosť vidieť ako Kubánci žijú a ako sa dokážu z tohto tanca a hudby tešiť.

 

Som veľmi rada, že už aj u nás v Bratislave mame stále viac ľudí, ktorí milujú zmyselnú Salsu a dokážu sa na Latino Party veľmi dobre zabaviť. Viem však, že je okolo nás mnoho ďalších ľudí rôznych vekových kategórii, ktorí nemali doteraz šancu alebo možnosť spoznať tento tanec a veľmi ich láka.

 

Rozhodla som, že podám pomocnú ruku novým budúcim salserom a že sa budem snažiť spolu s Norikou Vás vlákať do hlbín Salsy.

 

Norika o Katke

S Katkou som sa zoznámila úplne na samom začiatku môjho objavenia latino scény ako takej v Latino Flash. Katka už dávno tancovala, keď ja som sa iba snažila pochytiť prvé salsové krôčky:-).Učila ma niektoré choreografie v Miguelovej skupine. Na istý čas sa nám cestičky mierne rozišli, ale keď som už rozbehla svoje kurzy...oslovila som ju, či mi nechce pomôcť:-).Je pre mňa nielen úžasná a univerzálna tanečníčka (kuba, puerto rico, bachata, kizomba, samba, afro...), ale aj super človek a priateľ! V teame má málokto tak široký záber na všetky úrovne a tanečné štýly ako ona. Učí od úplných začiatočníkov až po vysoko pokročilých + Lady Styling. Od roku 2014 mi pomáha aj v organizačnej sfére.