• KURZY - podľa najnovších opatreniach budú aj naďalej prebiehať od 21.09.
 • Najbližšia párty - čakáme na zmenu opatrení. Avšak v piatok 25.09. klub otvoríme na posedenie s priateľmi ,pri príjemnej hudbe, ponúkneme 2 kurzy bachata footwork pre 2 tanečné levely a po nich si môžete v sále 2 zatancovať:-).Viac info vypíšeme do pondelka 21.09.
 • Na niektorých kurzoch chýbajú dámy. Nájdite si svoju tanečnú úroveň a pridajte (permanetky zakúpené pred karanténou platia do konca roka 2020)

 

 

ÚPLNÍ ZAČIATOČNÍCI, chcete začať a neviete ako na to?

Kurzy nie sú len vhodnou náhradou športu, ale je aj spoločenskou záležitosťou. Pri tanci spoznáte nielen veľa zaujímavých a príjemných ľudí, ale môžete sa stať členom širokej komunity ľudí na celom svete, ktorých spája chuť tancovať a baviť sa. Tanec (a špeciálne salsa) je univerzálny komunikačný prostriedok (bez ohľadu na vek, ...).

 

Stačí si vybrať kurz, ktorý vám priestorom a časom najviac vyhovuje a môžete začať :-).

 

O nás

Tanečná škola Salsa by Norika  existuje už 20 rokov a v súčastnosti (rok 2020) má jej tím inštruktorov už 15 členov + niekoľko ľudí z organizačnej podpory. Dlhoročnými skúsenosťami sme vypracovali systém učenia a postupnosti kurzov tak, aby sa mali možnosť naučiť tancovať ľudia všetkých vekových kategórií a najma bez predchádzajúcich tanečných skúseností.

Naša filozofia smeruje k zábavnej forme výučby, osobnému prístupu a k vytváraniu nových sociálnych kontaktov medzi kurzistami. Preto už od svojho vzniku sme viedli kurzy  predovšetkým v baroch, nie v baletných/tanečných/fines sálach:-).  Momentálne nás nájdete  od 1.9.2015 konečne už v našich priestoroch v Dance Club SALSA by Norika

Svoje nadobudnuté tanečné zručnosti si jeden krát mesačne možete preskúšať na tzv. "Tančiarňach v pomaloch tempe". Tento náš originálny projekt zahŕňa latino party určené špeciálne pre začínajúcich tanečníkov, aby sa osmelili a zažili pravý social dancing, ku ktorému smeruje dlhoročné snaženie Teamu Salsa by Norika.
Plný tanečný parket a pozitívna odozva našich dlhoročných kurzistov nám dáva presvedčenie, že svoju prácu robíme dobre :-).

V prvej fáze ponúkame

 • Úplní začiatočníci (základy kubánskej salsy):
  každý mesiac začína 4-týždňový kurz (pravidelne celý kalendárny rok)- PO KORONA KARANTENE vždy prvý UTOROK  v mesiaci o 19:00
 • Úplní začiatočníci (základy lineovej salsy)-ponúkame nepravidelne

V druhej fáze pokračujeme mesačnými kurzami (dokopy sú to 4 mesiace)

 • druhý mesiac/Pokročilí začiatočníci 1 (stredy o 20:00)
 • tretí mesiac/ Pokročilí začiatočníci 2 (stredy o 21:00)
 • štvrtý mesiac Mierne pokročilí-štart k otvoreným hodinám (utorky o 19:00)

Po mesačných kurzoch ponúkame otvorené hodiny (už bez nahlasovania sa cez prihlášku)  v postupnosti tanečných úrovní.

 Všeobecne neskôr ponúkame tieto tanečné štýly:

 • Kubánska salsa
 • Salsa Linea  
 • Rueda de Casino
 • Bachata /moderná, dominikánska a sensual bachata
 • Kizomba


 

 

Odpovede na vaše najčastejšie otázky

 

Viac o kurzoch pre začiatočníkov -aktuálny mesiac

 

Informácie ohľadne organizácie kurzov

 

Plán kurzov kubánskej salsy pre úplných začiatočníkov v roku 2020


 

Súkromné lekcie:

Ak sa chcete naučiť základy salsy, ale ste časovo a pracovne vyťažení, súkromná hodina je pre Vás jednoduchým a vhodným riešením. Termín a čas hodiny si môžete dohodnúť s inštruktorom podľa svojej potreby. Momentálne sú k dispozícii dvaja členoia z nášho teamu:

 

Katka Šišková / Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.


V prípade, že máte záujem o ineho inštruktora, alebo muža , píšte tu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.