• OZNAM - OD 10.8. DO 31.8. BUDŮ KURZY PREBIEHAŤ V LETNOM REŽIME IBA PONDELKY A UTORKY!
 • Najbližšia párty: piatok  14.8. / Tančiareň v pomalom tempe 
 • Na kurzoch chýbajú dámy. Nájdite si svoju tanečnú úroveň a pridajte (permanetky zakúpené pred karanténou platia do konca roka 2020)
 • Festival  Horúce Tatry 22 (tzv. veľká edícia)/nový termín: 29.10.-1.11.2020

 

 

Horúce Tatry 22

Horúce Tatry 2229.10. - 01. 11. 2020- Hotel Grand**** Jasná, Nízke Tatry

 

Veľa tanca, dobrá hudba, skvelá zábava a perfektný oddych pod jednou strechou... spojenie horúcej salsy a veľkolepých Tatier už po 22 krát!Ste nový záujemca, alebo ste mali zaplatený pobyt na máj 2020?

 

 • Ponúkame uvoľnené miesta v hoteli Grand*** pre nových záujemcov do vypredania!

 • Ak ste boli prihlásení na MÁJ 2020 a chcete sa iba presunúť na NOVEMBER 2020 - je potrebné napísať veľmi stručne na mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
 • Ak ste boli prihlásení na MÁJ 2020 a chcete sa presunúť až na MÁJ 2021 - je potrebné napísať veľmi stručne na mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.
 • Ak ste tak už urobili, nemúsíte už nič podniknut :-)

 • Ak vám nevyhovuje žiadna možnosť , napíšte nám:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript. Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.