• OZNAM:
    V Dance Club SALSA by Norika  naďalej nemôžu prebiehať naše bežné kurzy formou otvorených hodín/ mesačné kurzy, piatkové párty a iné eventy. Zatiaľ ponúkame skupinkové kurzy (6 osôb) a individuálne hodiny (1-2 osoby)
  • Kurzy salsy pre úpných začiatočníkov (mesačný kurz) ponúkneme až keď bude klub otvorený v plnom režime.
  • Všetky mesačné kurzy, zakúpené permanetky a Freak Passy vám samozrejme presunieme. Iné otázky a prosbičky (napr. vrátenie peňazí) píšte priamo Norike: info@norika.sk

Martin (Maťo)

Maťo

Martin (Maťo) Zecho (od roku 2007)

Volám sa Martin. A som ďalším dôkazom hesla: "V každom dreve je ukrytý tanečník":-)

 

So salsou som sa stretol prvý krát úplne náhodou, keď ma dávno-pradávno kamarát zavolal na vyhlásenú Latino Párty v PKO a ja som súhlasil (veď sľúbil pekné baby a dobrý bar :-)). Neklamal... Energia pulzovala celým priestorom. Ohromený atmosférou, muzikou, množstvom krásnych žien, som podľahol. Ešte v ten večer som si osvojil známy tanečný štýl "medveďku daj labku" :-) a stal sa nepravidelným návštevníkom pravidelných latino parties. Pre pamätníkov uvádzam napr. Charlies pub, DK Trnávka, Dúbravka, Manhattan, spomínané PKO.

 

Postupne sa mi "latino" dostávalo pod kožu a stávalo sa súčasťou môjho rozlietaného života. Získal som nových priateľov, našiel spôsob ako aktívne a totálne zrelaxovať.

 

Sem-tam som zablúdil aj na nejaké tie kurzíky salsy, organizované ľuďmi z latino súborov a "ohuroval" kamarátky novými figúrami :-)

 

Až nadišla doba nového Flamenco music clubu a s ňou aj pravidelných kurzov a nespútaných latino večerov, keď sme sa dokázali stretnúť aj 5 krát do týždňa :-) Tak sa mi časom podarilo trochu vytancovať a ako áno, ako nie, všimla si to aj Norika :-) Netrvalo dlho a ocitol som sa na kurzoch pre začiatočníkov a mierne pokročilých v Art Centre...ako jej pravá ruka, teda asistent :-).

 

Dozdivenia na parkete, priatelia!

 

Norika o Maťovi

Maťko už povedal aj za mňa 80% informácii☺. Bolo to presne tak...oslovila som ho na spoluprácu v čase, keď bol na salse takmer každý deň, vždy super naladený a známy ako "parketový lev":-). Vytváral si svojský tanečný štýl , do pohody a priorita bola vždy vytvoriť zážitok pre partnerku, s ktorou tancoval. Dodnes dá prednosť pomalšej hudbe a vie pri salse relaxovať☺.