• KURZY - podľa najnovších opatreniach budú aj naďalej prebiehať od 21.09.
  • Najbližšia párty - čakáme na zmenu opatrení. Avšak v piatok 25.09. klub otvoríme na posedenie s priateľmi ,pri príjemnej hudbe, ponúkneme 2 kurzy bachata footwork pre 2 tanečné levely a po nich si môžete v sále 2 zatancovať:-).Viac info vypíšeme do pondelka 21.09.
  • Na niektorých kurzoch chýbajú dámy. Nájdite si svoju tanečnú úroveň a pridajte (permanetky zakúpené pred karanténou platia do konca roka 2020)

 

 

Janka

Janka

Janka Feruszová (od roku 2014)

Od detstva som tancovala rôzne tanečné štýly od hip-hopu až po štandard... asi pred siedmimi rokmi som sa dozvedela o kurzoch salsy, kde mi okrem iného garantovali aj to, že mi „zoženú" tanečného partnera, takže som konečne nemusela nikoho prehovárať...

Od prvej hodiny strávenej v spoločnosti super inštruktorov a kurzistov som vedela, že nikdy nechcem prestať cítiť ten pocit/ tú radosť/eufóriu, ktorú cítim, keď tancujem salsu... Preto som po absolvovaní všetkých úrovní v tanečnej škole „Salsa by Norika" (v rokoch 2008-2012)  a rôznych kurzoch salsy doma i v zahraničí vstúpila do tanečnej skupiny Sangre nueva, kde sa do dnešného dňa tanečne vzdelávam.

Dúfam, že sa so svojim pocitom šťastia môžem podeliť s mnohými z Vás na našich kurzoch... ;)

 

 

Norika o Janke

 

Janka absolvovala u nás všetky tanečné úrovne a ako to už býva pri ľuďoch, ktorí bažia sa naučit tento tanečný štýl detailnejšie a venovať sa im viac ako rekreačne…tak sa aj Janka naďalej vzdelávala po svojej línii.
Je druhý člen v poradí, ktorý sa mi do teamu ponukol. Úprimne… tu som sa musela nechať riadiť iba intuíciou, lebo sme dovtedy nemali spolu žiaden kontakt. Vedela som iba, že má svojský elegantný štýl tancovania a to bolo všetko :-).
Dnes som veľmi rada, že patrí k  nám!!! Je to milá osôbka, veľmi húževnatá, s veľkým rešpektom k tradičným spôsobom v teame a zároveň otvorená ku všetkému novému.
Vedie kurzy od úplných začiatočníkov po najvyššie úrovne. Jej najväčší záber je Salsa Linea a Bachata Sensual. V teame si našla aj svoje špecifické miesto na Sexi Lady Stylingu.