• Piatková párty 22.2./ Cuban Night +praktizovací kurz-otvorené hodiny (2 do 4 mesiacov tancovania) v sále 2 pred párty o 21:00-21:45 (sála 2)
  • Špeciálne kurzy: Bachata Footwork iba 18.2. a 25.2. o 18:00
  • Novinky v marci: Bachata-štart + Salsa Linea footwork/shines


David Flor

David Flor

David Flor

Hosťujuci inštruktor

 

David Flor, narodený v Lisabone angolským rodičom, sa už od detstva prejavoval ako výrazný hudobný talent. Pochádza z početnej rodiny, kde sa všetci šiesti bratia hudbe venujú profesionálne, od klasickej hudby cez gospel až po jazz, a tak bolo len otázkou času, kedy sa k hudbe dostane aj David. Už ako 10 ročný robil DJ-a na domácich party, rodinných stretnutiach a školských podujatiach. Africká a Urban music ho sprevádzajú od raného detstva a vždy boli súčasťou jeho vzdelania a kultúry.

Keďže David vyrastal v angolskej rodine, kizomba bola neoddeliteľnou súčasťou jeho každodenného života – o svoje znalosti sa tak David môže podeliť s kizombovou tanečnou komunitou na celom svete. Zúčastnil sa mnohých medzinárodných festivalov: Kizomba sensual festival/TOMA TOMA/PIKANTE (Bratislava), Afro Fever (Lisabon), FLAC festival (Bristol), Like Festival (London), Brussels Kizomba Festival (Brusel), Oslo Kizomba festival, AFRO SOL FESTIVAL (Malaga); Bachakizz (UK) a mnohých ďalších.

Davidovi je vlastný veľmi špecifický štýl “Kizomba Romantica” - jemná a nežná interpretácia kizomby, pričom zachováva autenticitu a pôvodnosť kizomby. Jeho tanečný štýl je uznávaný a rešpektovaný na celom svete pre svoju jemnosť a pozitívnu energiu.

David sa venuje aj iným afro-portugalským tancom ako napr.: funana, semba, kuduro coladera passada, do ktorých vnáša svoj vlastný štýl ale zároveň zostáva verný muzikálnosti, kultúre a podstate uvedených tancov.