• Najbližšia párty : piatok  10.7. / Tančiareň v pomalom tempe
  • Festival  Horúce Tatry 22 (tzv. veľká edícia)/nový termín: 29.10.-1.11.2020

 

 

Ayo

Ajo

Andreas Ayo Cruz (od roku 2007)

Napriek tomu, že som od narodenia nepočujúci, tanec patrí medzi moje najväčšie záľuby. Venujem sa mu od svojich 11-tich rokov a už na základnej škole som získal prvé ocenenia.

Pred takmer šiestimi rokmi som prijal ponuku tanec aj vyučovať a tak od roku 2008 až do súčasnosti pôsobím ako inštruktor kurzov salsy a bachaty u Noriky (Salsa  by Norika). Táto práca ma napĺňa a som veľmi rád, že svoje nadšenie a bohaté tanečné skúsenosti môžem odovzdávať ďalším.

Týmto zároveň ďakujem Norike za trpezlivosť a za to, že mi dala príležitosť ako nepočujúcemu inštruktorovi pracovať s ňou a jej tímom. Cítim sa pod jej vedením a v jej koletkíve skvele."

Ďakujem :).
www.ayocruz.com

 

 

Norika o Ayovi

Ajka som vnímala ešte v časoch prvého latino baru v Bratislave (Flamenco), kde si chodil pravidelne zatancovať ako každý nadšenec. Už vtedy bolo zjavné, že má pre tanec nadanie. Neskôr vyhľadal aj naše kurzy...svojou pravidelnosťou a túžbou sa v tanci vzdelávať mi napadlo, že by bol zaujímavá posila pre tím. Potešil sa tomu a naša spolupráca je rovnako vynikajúca! V posledných rokoch sa nachádza  na všetkých úrovniach od MP2  po pokročilých,extra sa špecializuje sa na kurzy bachaty. Od 2014 je plnohodnotným inštruktorom, keďže si perfektne vytrénoval (na súkromných hodinách) svoj hlas. Každý kto mu chce rozumieť, nemá žiaden problém:-).