• Najbližšia párty 15.11./ Salsa Linia Night & Bachata
  • V novembri ponúkame okrem bežných kurzov zaujímave špeciálne kurzy:
    Salsa con Rumba/pondely o 21:00 (od 1,5 roka prax so salsou), Bachata 5 /4x utorky -mesačný kurz od 5.11. o 21:00 (2 roky prax s bachatou),
  • Vianočna párty 20.12. / Silvester 31.12.

 

 

DJ Nena

DJ NENA - Natalia Nehajova je latino DJ-ka, ktorá má pre tanečných maniakov pripravenú vždy poriadnú dávku salsy, bachaty a obľúbených latino remixov. Ako rezident DJku ju nájdete v Dance club Salsa by Norika v Bratislave na pravidelných party Sensual Heaven party, zažiť ste ju mohli na festivaloch: Vienna Salsa Congress 2018, Horúce Tatry, Vienna Bachata Congress 2018, Bachata Magic festival v Prahe, Fresa dance festival, Fine Night v Košiciach, ako aj počas Nebeskej party v Brne. Nena’s latin frequency para todos. Vamos a bailaaaaar !

DJ NENA is lady DJ playing Latin Music always ready to make you dance to the best salsa, bachata or latin remixes. You can find her as resident DJ in Dance club Salsa by Norika during regular Sensual Heaven party or meet her at some festivals. She was spinning at Vienna Salsa Congress 2018, HOT TATRAS, Vienna Bachata Congress 2018, Bachata Magic festival in Prague, Fresa dance festival, Fine Night in Kosice and Nebeska party in Brno. Nena’s latin frequency para todos. Vamos a bailaaaaar !