Klub bude zatvorený 08.11. -09.11.!

 

Piatok 16.11. /Tančiareň v pomalom tempe&After párty Horúce tatry 19


Vianočná párty: 14.12. a Silvester 31.12.!

 

 

ÚPLNÍ ZAČIATOČNÍCI, chcete začať a neviete ako na to?

Kurzy nie sú len vhodnou náhradou športu, ale je aj spoločenskou záležitosťou. Pri tanci spoznáte nielen veľa zaujímavých a príjemných ľudí, ale môžete sa stať členom širokej komunity ľudí na celom svete, ktorých spája chuť tancovať a baviť sa. Tanec (a špeciálne salsa) je univerzálny komunikačný prostriedok (bez ohľadu na vek, ...).

 

Stačí si vybrať kurz, ktorý vám priestorom a časom najviac vyhovuje a môžete začať :-).

 

O nás

Tanečná škola Salsa by Norika  existuje už 17 rokov a v súčastnosti má jej tím inštruktorov už 14 členov + niekoľko ľudí z organizačnej podpory. Dlhoročnými skúsenosťami sme vypracovali systém učenia a postupnosti kurzov tak, aby sa mali možnosť naučiť tancovať ľudia všetkých vekových kategórií a najma bez predchádzajúcich tanečných skúseností.

Naša filozofia smeruje k zábavnej forme výučby, osobnému prístupu a k vytváraniu nových sociálnych kontaktov medzi kurzistami. Preto už od svojho vzniku učíme a prenajímame si priestory predovšetkým v baroch, nie v baletných sálach. Momentálne nás nájdete  od 1.9.2015 konečne už v našich priestoroch v Dance Club SALSA by Norika

Svoje nadobudnuté tanečné zručnosti si jeden krát mesačne možete preskúšať na tzv. "Pomalých tančiarňach". Tento náš originálny projekt zahŕňa latino party určené špeciálne pre začínajúcich tanečníkov, aby sa osmelili a zažili pravý social dancing, ku ktorému smeruje dlhoročné snaženie Teamu Salsa by Norika.
Plný tanečný parket a pozitívna odozva našich dlhoročných kurzistov nám dáva presvedčenie, že svoju prácu robíme dobre :-)

 

 

Odpovede na vaše najčastejšie otázky

 

Viac o kurzoch pre začiatočníkov -aktuálny mesiac

 

Informácie ohľadne organizácie kurzov
 

Plán kurzov v roku 2018


 

Súkromné lekcie:

Ak sa chcete naučiť základy salsy, ale ste časovo a pracovne vyťažení, súkromná hodina je pre Vás jednoduchým a vhodným riešením. Termín a čas hodiny si môžete dohodnúť s inštruktorom podľa svojej potreby. Momentálne sú k dispozícii dvaja členoia z nášho teamu:

 

Katka Krokovichová / Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

*Ayo -viac info   http://www.ilovelatino.sk