• Podporte znovuotvorenie Dance Club Salsa by Norika na  https://www.startovac.cz/projekty/salsabynorika/
  • Festival  Horúce Tatry 22 (tzv. veľká edícia)/nový termín: 29.10.-1.11.2020
  • Od 18.5. ponúkame súkromné hodiny. Od 25.5. malé skupinkové kurzy v priestore (Lady/Men Styling, Footwork, Salsa linea shines atď.)
  • Prvá plánovaná párty piatok veríme, že bude 5.júna 2020 /všetky detaili čoskoro :-).

 

 

Martin (Maťo)

Maťo

inštruktor

Maťo

Martin (Maťo) Zecho (od roku 2007)

Volám sa Martin. A som ďalším dôkazom hesla: "V každom dreve je ukrytý tanečník":-)

 

So salsou som sa stretol prvý krát úplne náhodou, keď ma dávno-pradávno kamarát zavolal na vyhlásenú Latino Párty v PKO a ja som súhlasil (veď sľúbil pekné baby a dobrý bar :-)). Neklamal... Energia pulzovala celým priestorom. Ohromený atmosférou, muzikou, množstvom krásnych žien, som podľahol. Ešte v ten večer som si osvojil známy tanečný štýl "medveďku daj labku" :-) a stal sa nepravidelným návštevníkom pravidelných latino parties. Pre pamätníkov uvádzam napr. Charlies pub, DK Trnávka, Dúbravka, Manhattan, spomínané PKO.

 

Postupne sa mi "latino" dostávalo pod kožu a stávalo sa súčasťou môjho rozlietaného života. Získal som nových priateľov, našiel spôsob ako aktívne a totálne zrelaxovať.

 

Sem-tam som zablúdil aj na nejaké tie kurzíky salsy, organizované ľuďmi z latino súborov a "ohuroval" kamarátky novými figúrami :-)

 

Až nadišla doba nového Flamenco music clubu a s ňou aj pravidelných kurzov a nespútaných latino večerov, keď sme sa dokázali stretnúť aj 5 krát do týždňa :-) Tak sa mi časom podarilo trochu vytancovať a ako áno, ako nie, všimla si to aj Norika :-) Netrvalo dlho a ocitol som sa na kurzoch pre začiatočníkov a mierne pokročilých v Art Centre...ako jej pravá ruka, teda asistent :-).

 

Dozdivenia na parkete, priatelia!

 

Norika o Maťovi

Maťko už povedal aj za mňa 80% informácii☺. Bolo to presne tak...oslovila som ho na spoluprácu v čase, keď bol na salse takmer každý deň, vždy super naladený a známy ako "parketový lev":-). Vytváral si svojský tanečný štýl , do pohody a priorita bola vždy vytvoriť zážitok pre partnerku, s ktorou tancoval. Dodnes dá prednosť pomalšej hudbe a vie pri salse relaxovať☺.